Sevgili Halil kardeşim bu gün doğum günün imiş Oğlum Furkan ve kendi adıma doğum gününü en içten duygularımla kutluyorum sana ailen ile birlikte uzun sağlıklı mutlu bir yaşam diliyorum. İyiki doğmuşsun iyiki hayatımıza girmişsin Oğluma verdiklerinizi asla unutmadım unutmayacağım bu gün Oğlum yürüyorsa bana Annecim deyip boynuma sarılıyorsa bu sizin sayenizde olmuştur. 11 yıl önce inanmakla, inanmamak arası bir hisle umutsuz olarak girdiğim kapınızdan umutların en büyüğüle çıktım bu gün mükafatımı aldım şükürler olsun. Rabbim sizden razı olsun Başarılarınızın devamını dilerim Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Sevgiler. İpek Afacan — Halil Tabur ile birlikte.


Refleksoloji emeste çok dikkat çekici bir destek tedavi birçok emes hastası çok olumlu gelişmeler elde etti.refleksolo emes hastalığı ile ilgili çok sayıda bilimsel çalışmayada konu oldu..


Refleksoloji desteğiyle konuşmaya başlayan çocuğun mucizesi!


Gurbet Can

Oglum emirim dogdugu gunden beri otizim rahatsizliginin sebeb oldugu bazi sorunlar yasiyordu .uykusuzluk dikkat eksikliyi asiri hareketlilik asabiyet ve bunun gibi bir cok rahatsizlik.refleksoloji tedavisi ve refleksoloji uzmanimiz.Hulya hanimin sabri ve azimli tedavisi sayesinde buyuk oranda duzelme goz temasi artisi. Komut alma uyku duzeni ve yemek yeme aliskanligi gelismistir tum bunlar ve sayamadigim bir cok sey icin refleksoloji uzmanimiz hulya hanima tesekkur ederim


Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder